Kantoor

Vandamme Reizen, met vestiging in Veldegem, is een vaste waarde geworden in West-Vlaanderen. Wie eerder zijn reis boekte bij Vandamme Reizen komt zeker terug.

Onze troeven

  • Persoonlijk advies door een team van 6 medewerkers
  • 20 jaar ervaring betekent dat we specialisten in huis hebben om je te informeren over bezienswaardigheden, vervoer, restaurants, hotels, ... en we geven je ook de ervaringen mee van anderen
  • Veiligheid voorop door ons uitgebreid verzekeringsaanbod
  • Door ons te verenigen met de groep TUI maken we deel uit van een winning team en slagen we er in onze plaats op de toeristische markt te versterken.

Team

Maak kennis met ons team.

Veldegem

050 28 80 40

Patrick Monteyne
Office Manager
Dagelijks
patrick@vandammereizen.be

Vanessa Mevaere
Travel Consultant
Dagelijks behalve op vrijdag
vanessa@vandammereizen.be

Evelyn Verduyn
Travel Consultant
Dagelijks behalve op woensdag
evelyn@vandammereizen.be

Erwin Willemyns
Group- & Golf Representative
Dagelijks in de voormiddag
erwin@vandammereizen.be

Ninette Dekeyser
Management Assistant
Dagelijks in de voormiddag
ninette@vandammereizen.be

Benny Vandamme
Manager
Dagelijks
benny@vandammereizen.be

09 mei 2017

Collega Patrick bezocht vorige week het schip MSC Fantasia in Zeebrugge.

Dit mooie schip beschikt over 1637 prachtige kajuiten, een MSC Yacht Club, heel mooie spa- en wellnessruimte, fitness, binnen- en buitenzwembad met jacuzzi. Er zijn comfortabele...